2.yıl

  Bahçelievler denki servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler denki servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler denki servisi,bahçelievlerde denki servisi,denki bahçelievler servisi,denki servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde denki servisi,bahçelievlerde denki beyaz eşya servisi,bahçelievlerde denki klima servisi,bahçelievlerde denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Bahçelievler denki servisi firmamızca denki ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde denki servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Denki Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Denki servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan denki ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün denki yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde denki servisimizce denki ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde denki beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada denki servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde denki klima servisi,Bahçelievlerde denki kombi servisi olarakta denki Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler denki servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili denki Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücbahçelievler denki ,denki bahçelievler,bahçelievler denki servisi,denki bahçelievler servisi,denki servisi bahçelievler,bahçelievlerde denki ,bahçelievler denki servisi,
  denki servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,denki ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir