2.yıl

  Bahçelievler demirdöküm servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler demirdöküm servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler demirdöküm servisi,bahçelievlerde demirdöküm servisi,demirdöküm bahçelievler servisi,demirdöküm servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde demirdöküm servisi,bahçelievlerde demirdöküm beyaz eşya servisi,bahçelievlerde demirdöküm klima servisi,bahçelievlerde demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Bahçelievler demirdöküm servisi firmamızca demirdöküm ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde demirdöküm servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Demirdöküm Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Demirdöküm servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan demirdöküm ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün demirdöküm yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde demirdöküm servisimizce demirdöküm ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde demirdöküm beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada demirdöküm servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde demirdöküm klima servisi,Bahçelievlerde demirdöküm kombi servisi olarakta demirdöküm Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler demirdöküm servisi olarakbahçelievler demirdöküm ,demirdöküm bahçelievler,bahçelievler demirdöküm servisi,demirdöküm bahçelievler servisi,demirdöküm servisi bahçelievler,bahçelievlerde demirdöküm ,bahçelievler demirdöküm servisi,
  demirdöküm servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,demirdöküm ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir