2.yıl

  Bahçelievler daikin servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler daikin servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler daikin servisi,bahçelievlerde daikin servisi,daikin bahçelievler servisi,daikin servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde daikin servisi,bahçelievlerde daikin beyaz eşya servisi,bahçelievlerde daikin klima servisi,bahçelievlerde daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Bahçelievler daikin servisi firmamızca daikin ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde daikin servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Daikin Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Daikin servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan daikin ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün daikin yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde daikin servisimizce daikin ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde daikin beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada daikin servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde daikin klima servisi,Bahçelievlerde daikin kombi servisi olarakta daikin Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler daikin servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili daikin Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler daikin ,daikin bahçelievler,bahçelievler daikin servisi,daikin bahçelievler servisi,daikin servisi bahçelievler,bahçelievlerde daikin ,bahçelievler daikin servisi,
  daikin servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,daikin ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir