2.yıl

  Bahçelievler cartel servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler cartel servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler cartel servisi,bahçelievlerde cartel servisi,cartel bahçelievler servisi,cartel servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde cartel servisi,bahçelievlerde cartel beyaz eşya servisi,bahçelievlerde cartel klima servisi,bahçelievlerde cartel kombi servisi,ankarada cartel servisleri,cartel ankara servisleri
  Bahçelievler cartel servisi firmamızca cartel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde cartel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Cartel Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Cartel servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan cartel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün cartel yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde cartel servisimizce cartel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde cartel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada cartel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde cartel klima servisi,Bahçelievlerde cartel kombi servisi olarakta cartel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler cartel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili cartel Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler cartel ,cartel bahçelievler,bahçelievler cartel servisi,cartel bahçelievler servisi,cartel servisi bahçelievler,bahçelievlerde cartel ,bahçelievler cartel yetkili servisi,
  cartel servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,cartel ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir