2.yıl

  Bahçelievler carrier servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler carrier servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler carrier servisi,bahçelievlerde carrier servisi,carrier bahçelievler servisi,carrier servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde carrier servisi,bahçelievlerde carrier beyaz eşya servisi,bahçelievlerde carrier klima servisi,bahçelievlerde carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Bahçelievler carrier servisi firmamızca carrier ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde carrier servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Carrier Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Carrier servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan carrier ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün carrier yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde carrier servisimizce carrier ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde carrier beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada carrier servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde carrier klima servisi,Bahçelievlerde carrier kombi servisi olarakta carrier Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler carrier servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili carrier Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler carrier,carrier bahçelievler,bahçelievler carrier servisi,carrier bahçelievler servisi,carrier servisi bahçelievler,bahçelievlerde carrier,bahçelievler carrier servisi,
  carrier servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,carrier,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir