2.yıl

  Bahçelievler böwe servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler böwe servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler böwe servisi,bahçelievlerde böwe servisi,böwe bahçelievler servisi,böwe servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde böwe servisi,bahçelievlerde böwe beyaz eşya servisi,bahçelievlerde böwe klima servisi,bahçelievlerde böwe kombi servisi,ankarada böwe servisleri,böwe ankara servisleri
  Bahçelievler böwe servisi firmamızca böwe ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde böwe servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Böwe Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Böwe servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan böwe ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün böwe yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde böwe servisimizce böwe ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde böwe beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada böwe servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde böwe klima servisi,Bahçelievlerde böwe kombi servisi olarakta böwe Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler böwe servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili böwe Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. bahçelievler böwe ,böwe bahçelievler,bahçelievler böwe servisi,böwe bahçelievler servisi,böwe servisi bahçelievler,bahçelievlerde böwe ,bahçelievler böwe servisi,
  böwe servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,böwe ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir