2.yıl

  Bahçelievler bosch servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler bosch servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler bosch servisi,bahçelievlerde bosch servisi,bosch bahçelievler servisi,bosch servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde bosch servisi,bahçelievlerde bosch beyaz eşya servisi,bahçelievlerde bosch klima servisi,bahçelievlerde bosch kombi servisi,ankarada bosch servisleri,bosch ankara servisleri
  Bahçelievler bosch servisi firmamızca bosch ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde bosch servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Bosch Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Bosch servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan bosch ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün bosch yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde bosch servisimizce bosch ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde bosch beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada bosch servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde bosch klima servisi,Bahçelievlerde bosch kombi servisi olarakta bosch Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler bosch servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili bosch Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücübahçelievler bosch ,bosch bahçelievler,bahçelievler bosch servisi,bosch bahçelievler servisi,bosch servisi bahçelievler,bahçelievlerde bosch ,bahçelievler bosch servisi,
  bosch servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,bosch ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir