2.yıl

  Bahçelievler beko servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler beko servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler beko servisi,bahçelievlerde beko servisi,beko bahçelievler servisi,beko servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde beko servisi,bahçelievlerde beko beyaz eşya servisi,bahçelievlerde beko klima servisi,bahçelievlerde beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Bahçelievler beko servisi firmamızca beko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde beko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Beko Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Beko servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan beko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün beko yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde beko servisimizce beko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde beko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada beko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde beko klima servisi,Bahçelievlerde beko kombi servisi olarakta beko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler beko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili beko Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  bahçelievler beko ,beko bahçelievler,bahçelievler beko servisi,beko bahçelievler servisi,beko servisi bahçelievler,bahçelievlerde beko ,bahçelievler beko servisi,
  beko servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,beko ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir