2.yıl

  Bahçelievler baymak servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler baymak servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler baymak servisi,bahçelievlerde baymak servisi,baymak bahçelievler servisi,baymak servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde baymak servisi,bahçelievlerde baymak beyaz eşya servisi,bahçelievlerde baymak klima servisi,bahçelievlerde baymak kombi servisi,ankarada baymak servisleri,baymak ankara servisleri
  Bahçelievler baymak servisi firmamızca baymak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde baymak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baymak Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baymak servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baymak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baymak yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde baymak servisimizce baymak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde baymak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baymak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde baymak klima servisi,Bahçelievlerde baymak kombi servisi olarakta baymak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler baymak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baymak Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler baymak ,baymak bahçelievler,bahçelievler baymak servisi,baymak bahçelievler servisi,baymak servisi bahçelievler,bahçelievlerde baymak ,bahçelievler baymak servisi,
  baymak servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,baymak ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir