2.yıl

  Bahçelievler baxi servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler baxi servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler baxi servisi,bahçelievlerde baxi servisi,baxi bahçelievler servisi,baxi servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde baxi servisi,bahçelievlerde baxi beyaz eşya servisi,bahçelievlerde baxi klima servisi,bahçelievlerde baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Bahçelievler baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde baxi klima servisi,Bahçelievlerde baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. bahçelievler baxi ,baxi bahçelievler,bahçelievler baxi servisi,baxi bahçelievler servisi,baxi servisi bahçelievler,bahçelievlerde baxi ,bahçelievler baxi servisi,
  baxi servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,baxi ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir