2.yıl

  Bahçelievler ariston servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler ariston servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler ariston servisi,bahçelievlerde ariston servisi,ariston bahçelievler servisi,ariston servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde ariston servisi,bahçelievlerde ariston beyaz eşya servisi,bahçelievlerde ariston klima servisi,bahçelievlerde ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Bahçelievler ariston servisi firmamızca ariston ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde ariston servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ariston Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ariston servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ariston ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ariston yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde ariston servisimizce ariston ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde ariston beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ariston servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde ariston klima servisi,Bahçelievlerde ariston kombi servisi olarakta ariston Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler ariston servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ariston Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler ariston,ariston bahçelievler,bahçelievler ariston servisi,ariston bahçelievler servisi,ariston servisi bahçelievler,bahçelievlerde ariston,bahçelievler ariston servisi,
  ariston servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,ariston,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir