2.yıl

  Bahçelievler arçelik servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler arçelik servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler arçelik servisi,bahçelievlerde arçelik servisi,arçelik bahçelievler servisi,arçelik servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde arçelik servisi,bahçelievlerde arçelik beyaz eşya servisi,bahçelievlerde arçelik klima servisi,bahçelievlerde arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Bahçelievler arçelik servisi firmamızca arçelik ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde arçelik servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Arçelik Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Arçelik servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan arçelik ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün arçelik yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde arçelik servisimizce arçelik ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde arçelik beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada arçelik servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde arçelik klima servisi,Bahçelievlerde arçelik kombi servisi olarakta arçelik Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler arçelik servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili arçelik Bahçelievler servis elemanlarıbahçelievler arçelik ,arçelik bahçelievler,bahçelievler arçelik servisi,arçelik bahçelievler servisi,arçelik servisi bahçelievler,bahçelievlerde arçelik ,bahçelievler arçelik servisi,
  arçelik servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,arçelik ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir