2.yıl

  Bahçelievler amana servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler amana servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler amana servisi,bahçelievlerde amana servisi,amana bahçelievler servisi,amana servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde amana servisi,bahçelievlerde amana beyaz eşya servisi,bahçelievlerde amana klima servisi,bahçelievlerde amana kombi servisi,ankarada amana servisleri,amana ankara servisleri
  Bahçelievler amana servisi firmamızca amana ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde amana servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Amana Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Amana servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan amana ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün amana yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde amana servisimizce amana ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde amana beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada amana servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde amana klima servisi,Bahçelievlerde amana kombi servisi olarakta amana Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler amana servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili amana Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzbahçelievler amana ,amana bahçelievler,bahçelievler amana servisi,amana bahçelievler servisi,amana servisi bahçelievler,bahçelievlerde amana ,bahçelievler amana servisi,
  amana servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,amana ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir