2.yıl

  Bahçelievler altus servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler altus servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler altus servisi,bahçelievlerde altus servisi,altus bahçelievler servisi,altus servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde altus servisi,bahçelievlerde altus beyaz eşya servisi,bahçelievlerde altus klima servisi,bahçelievlerde altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Bahçelievler altus servisi firmamızca altus ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde altus servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Altus Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Altus servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan altus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün altus yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde altus servisimizce altus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde altus beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada altus servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde altus klima servisi,Bahçelievlerde altus kombi servisi olarakta altus Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler altus servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili altus Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücbahçelievler altus,altus bahçelievler,bahçelievler altus servisi,altus bahçelievler servisi,altus servisi bahçelievler,bahçelievlerde altus,bahçelievler altus servisi,
  altus servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,altus,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir