2.yıl

  Bahçelievler alarko servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler alarko servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler alarko servisi,bahçelievlerde alarko servisi,alarko bahçelievler servisi,alarko servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde alarko servisi,bahçelievlerde alarko beyaz eşya servisi,bahçelievlerde alarko klima servisi,bahçelievlerde alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Bahçelievler alarko servisi firmamızca alarko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde alarko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Alarko Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Alarko servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan alarko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün alarko yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde alarko servisimizce alarko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde alarko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada alarko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde alarko klima servisi,Bahçelievlerde alarko kombi servisi olarakta alarko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler alarko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili alarko Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler alarko ,alarko bahçelievler,bahçelievler alarko servisi,alarko bahçelievler servisi,alarko servisi bahçelievler,bahçelievlerde alarko ,bahçelievler alarko servisi,
  alarko servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,alarko ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir