1.yıl

  Bahçelievler Airfel Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Bahçelievler Airfel Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : uste eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

     229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler airfel servisi,bahçelievlerde airfel servisi,airfel bahçelievler servisi,airfel servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde airfel servisi,bahçelievlerde airfel beyaz eşya servisi,bahçelievlerde airfel klima servisi,bahçelievlerde airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Airfel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan bahçelievler airfel servisi size bir telefon kadar yakındır.
      
      Airfel bahçelievler servisi olarak aynı zamanda bahçelievlerde airfel beyaz eşya servisi,bahçelievler airfel kombi servisi,ve bahçelievler airfel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.
     
       Ankarada airfel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili airfel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

       Airfel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan airfel servisi Bahçelievler de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

      bahçelievler airfel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

       Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü airfel bahçelievler airfel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir