2.yıl

  Bahçelievler airfel servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler airfel servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler airfel servisi,bahçelievlerde airfel servisi,airfel bahçelievler servisi,airfel servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde airfel servisi,bahçelievlerde airfel beyaz eşya servisi,bahçelievlerde airfel klima servisi,bahçelievlerde airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Bahçelievler airfel servisi firmamızca airfel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde airfel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Airfel Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Airfel servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan airfel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün airfel yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde airfel servisimizce airfel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde airfel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada airfel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde airfel klima servisi,Bahçelievlerde airfel kombi servisi olarakta airfel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler airfel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili airfel Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler airfel ,airfel bahçelievler,bahçelievler airfel servisi,airfel bahçelievler servisi,airfel servisi bahçelievler,bahçelievlerde airfel ,bahçelievler airfel servisi,
  airfel servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,airfel ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir