2.yıl

  Bahçelievler aeg servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler aeg servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler aeg servisi,bahçelievlerde aeg servisi,aeg bahçelievler servisi,aeg servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde aeg servisi,bahçelievlerde aeg beyaz eşya servisi,bahçelievlerde aeg klima servisi,bahçelievlerde aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Bahçelievler aeg servisi firmamızca aeg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde aeg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Aeg Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Aeg servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan aeg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün aeg yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde aeg servisimizce aeg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde aeg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada aeg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde aeg klima servisi,Bahçelievlerde aeg kombi servisi olarakta aeg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler aeg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili aeg Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  bahçelievler aeg,aeg bahçelievler,bahçelievler aeg servisi,aeg bahçelievler servisi,aeg servisi bahçelievler,bahçelievlerde aeg,bahçelievler aeg servisi,
  aeg servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,aeg,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir