"Babam Der Ki"

  • Yazı boyutu
"Babam Der Ki"

Fiat, "Babam Der Ki" projesiyle Sosyal Medya Ödülü kazandı

Fiat, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Bilişim Teknolojileri Zirvesi Sosyal Medya Ödülleri'nde "Ailesi İçin Hep Daha İyisini İsteyen Babalara" adadığı dijital projesi "Babam Der Ki" ile www.sosyalmedyaodulleri.com adresi üzerinden gerçekleştirilen ve 300 binden fazla kişinin katıldığı halk oylamasında "Mikro Site Kategorisi"nin galibi oldu.
     Twitter'da #babamderki hashtag'i ile hem dünyada hem de Türkiye'de Trending Topics olan proje kapsamında, www.babamderki.com adresi üzerinde yer alan web sitesine giren kullanıcılar, babalarının kendilerine söylediği unutulmaz sözleri web sitesine yazdıktan sonra Facebook ve Twitter üzerinden gerçekleştirdikleri paylaşımlar ile puan topladı.
     Babalarının kendilerine söylediği komik, gündelik hayata dair sözleri veya öğütleri sitede özgürce paylaşan kullanıcılar, dört hafta boyunca süren yarışma kapsamında hediye kazanma şansına da sahip oldu.
     Sitede beğenilerek en fazla puanı toplayan bir kişi Yeni iPad kazanırken, her haftanın birincisi TeknoSA'dan 400 lira, ikincisi 300 lira, üçüncüsü ise 200 liralık hediye çeki kazanma imkanına sahip oldu.
     Düzenlenen yarışma kapsamında en fazla puan alan yarışmacıların babalarının sözleri hem Babalar Günü'ne özel olarak basılan "Babam Der Ki" adlı kitapta yer aldı hem de kitap sözleri en çok beğenilen 500 kişiye hediye edildi.
    
    
    


Bu haberi 567 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir