Babalar Günü... -TESK Genel Başkanı Palandöken: "Babalar Günü'nde 1 milyar liradan fazla…

  • Yazı boyutu
Babalar Günü...
  -TESK Genel Başkanı Palandöken:
  "Babalar Günü'nde 1 milyar liradan 
  fazla…

Babalar Günü... -TESK Genel Başkanı Palandöken: "Babalar Günü'nde 1 milyar liradan fazla harcama yapılması bekleniyor"

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, büyük harcamaların yapıldığı özel günlerin sonuncusu olan Babalar Günü'nde 1 milyar liradan fazla harcama yapılmasının beklendiğini bildirdi.
     Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, piyasanın canlanmasına en büyük katkının özel günler ve bayramlarda olduğunu belirterek, evin çatısını oluşturan babalar için Babalar Günü'nde yapılacak harcamaların piyasanın canlanmasını sağlayacağını ifade etti.
     Başta giyim ve elektronik sektörlerinde yoğun olarak alışveriş yapılmasının beklendiğini bildiren Palandöken, geçen yıl Babalar Günü'nde 851 milyon liralık alışveriş yapıldığını anımsattı.
     Bu sene Babalar Günü'nde 1 milyar lirayı aşması beklenen harcamaların başta giyim ve elektronik sektörlerinde hareketlilik yaşatacağını ifade eden Palandöken, herkesin bütçesine uygun bir hediye almasının beklendiği bugünde, esnafın tüm hazırlıklarını yaptığını kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir