Babacan, Belgrad'a gidecek

  • Yazı boyutu
Babacan, Belgrad'a gidecek

Başbakan Yardımcısı Babacan, Çarşamba günü Belgrad'a gidecek

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Güneydoğu Avrupa Ülkeleri İşbirliği Süreci Dışişleri Bakanları Toplantısı ile Güneydoğu Avrupa Ülkeleri İşbirliği Süreci Devlet ve Hükümet Başkanları Toplantısı'na katılmak üzere 13 Haziran Çarşamba günü Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a gidecek.
     Babacan, yarın Ankara'da Finansal İstikrar Komitesi Toplantısına katılacak, ardından TBMM Genel Kurulu'nda görüşülecek olan Bireysel Emeklilik Yasa Tasarısı için de Meclis'te mesai yapacak.
     Babacan, 13 Haziran Çarşamba günü İstanbul'da Uluslararası Finans Kongresi'nin açılışına katılacak, ardından da Ekonomi Gazetecileri Derneği tarafından organize edilen "Yaza Merhaba" kokteyli ve Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni'ne katılacak.
     Aynı gün akşam Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a geçecek olan Başbakan Yardımcısı, Belgrad'da 14 Haziran Perşembe günü Güneydoğu Avrupa Ülkeleri İşbirliği Süreci Dışişleri Bakanları Toplantısı, 15 Haziran Cuma günü de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerine Güneydoğu Avrupa Ülkeleri İşbirliği Süreci Devlet Hükümet Başkanları Toplantısı'na katılacak.
     Başbakan Yardımcısı Babacan, aynı gün akşam yurda dönecek.
    
    
    


Bu haberi 266 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir