Aygaz Otogaz, "LPG Gas Turkey Fuarı"nda yerini aldı

  • Yazı boyutu
Aygaz Otogaz, "LPG Gas Turkey Fuarı"nda yerini aldı

Aygaz Otogaz, "LPG Gas Turkey Fuarı"nda yerini aldı

Otogaz markası Aygaz Otogaz, 28-30 Mart 2013 tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlenen "LPG Gas Turkey Fuarı"na katılacak.
     Aygaz açıklamasında, yüksek performanslı, yaygın, çevreci, ekonomik ve güvenli bir ürün olarak hem Türkiye'de hem de dünyada ön plana çıkan LPG'yi tanıtma misyonu ile iletişim çalışmalarını sürdüren şirketin, fuar standında Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyeleriyle, bayii ve sektör temsilcilerini ağırlayacağı belirtildi.
     Aygaz, fuarda otogaz kullanıcılarına ve aracını otogaza dönüştürecek tüketicilere ürünün özellikleri hakkında bilgi vermenin yanı sıra, standında yer verdiği çim kaplı araçla LPG'nin en çevreci yakıtların başında geldiğini vurgulayacak.
     Öne çıkan bazı özellikleri nedeniyle, Türkiye'de binek araçlar içinde en çok kullanılan yakıt haline gelen otogazın, 81 ilde yaklaşık 10 bin istasyonda tüketicilere sunulduğu belirtilen açıklamaya göre, 600 bini kadın sürücü olmak üzere 3,5 milyon araçta otogaz kullanılan Türkiye, tüketimde Avrupa'da, otogazlı araç sayısında ise dünyada lider konumda bulunuyor.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir