Aygaz'dan Avea abonelerine hediye otogaz

  • Yazı boyutu
Aygaz'dan Avea abonelerine hediye otogaz

Aygaz'dan Avea abonelerine hediye otogaz

Aygaz, cep telefonu operatörlerinden Avea işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanyayla tüketicilere 30 liraya varan hediye otogaz kazanma fırsatı sunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, 1 Şubat-15 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, 50 lira ve üzeri otogaz alışverişi yapan Avea aboneleri ilk alışverişlerinde 5 lira, ikinci alışverişlerinde 10 lira, üçüncü alışverişlerinde 15 lira olmak üzere toplam 30 liralık hediye otogaz kazanacak. Tüketiciler, kazandıkları hediye otogazları 15 Nisan 2013 tarihine kadar yapacakları otogaz alışverişlerinde kullanabilecek.
     Tüketiciler kampanyaya, Avea hatlı cep telefonu üzerinden 5060'a "AYGAZ" yazarak gönderecekleri kısa mesajla katılabilecek. Mesaj atılan cep telefonlarına Avea üzerinden gelecek geri dönüş mesajındaki şifre ile tüketiciler kampanyaya kayıtlanarak 50 lira ve üzeri otogaz alışverişleri sonrasında hediye otogaz kazanacak. Her Avea abonesi kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek.
    
    
    

Bu haberi 210 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir