Aygaz'a Kristal Elma ödülü -"Performans isteyen Aygaz'a geliyor" sloganlı reklam kampanyası,…

  • Yazı boyutu
Aygaz'a Kristal Elma ödülü
     -"Performans isteyen Aygaz'a geliyor" sloganlı reklam kampanyası,…

Aygaz'a Kristal Elma ödülü -"Performans isteyen Aygaz'a geliyor" sloganlı reklam kampanyası, 24. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri'nde Kristal Elma kazandı

Aygaz'ın "Performans isteyen Aygaz'a geliyor" sloganlı reklam kampanyası, 24. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri'nde Kristal Elma ile ödüllendirildi.
     Aygaz tarafından yapılan açıklamaya göre, Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 24'üncüsü gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri'nde, "Otomotiv Ürünleri" kategorisinde TV dalında Kristal Elma Ödülü, 2012 Mayıs ayı içinde yayınına başlanan yeni otogaz reklam filmi "Takip" ile Aygaz'ın oldu.
     Aygaz'ın "Performans isteyen Aygaz'a geliyor" sloganlı reklam filmi ile Aygaz, Türkiye'nin her yerinde bulunan 800'ü aşkın Aygaz otogaz bayisine tüketicilerin kolayca ulaşmasını sağlayan teknolojik yeni uygulamanın da duyurusunu yapmıştı.
     Bu uygulama sayesinde tüketiciler, www.aygaznerede.com adlı internet sitesi aracılığıyla Aygaz'ın tüm bayilerini harita üzerinde görüntüleyebiliyor. Iphone ve Android tabanlı cep telefonu kullanıcıları ise yine bu siteye özel uygulamayı telefonlarına indirerek otogaz istasyonlarına kolayca ulaşabiliyor.
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir