Ayakkabı fuarına yabancılardan yoğun katılım

  • Yazı boyutu
Ayakkabı fuarına yabancılardan yoğun katılım

Ayakkabı fuarına yabancılardan yoğun katılım

Yabancıların, 49. AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı'na önemli bir katılım ve talep gösterdiği belirtildi.
     Yapılan açıklamaya göre, CNR EXPO İstanbul'da düzenlenen, ayakkabı sektörünün istikrarlı fuarları arasında yer alan "49. AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı" sona erdi.
     Katılımcı firmaların yeni anlaşmalara imza attığı fuarda, Ukrayna başta olmak üzere Azerbaycan, Suriye, Tunus, İran, İtalya, Almanya ve Fransa'nın aralarında yer aldığı çok sayıda ülkeden alıcılar katılımcılarla iş teması kurdu.
     CNR Holding Fuarcılık Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Cem Şenel, organizasyonu 3 bin 500'ü yurt dışından olmak üzere üç günde toplam 25 bin 983 profesyonelin ziyaret ettiğini belirtti.
     Fuarda, 350 firmanın katılımcıları toplam 30 bin metrekare alanda stand açarak, 28 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında ürünlerini ziyaretçilere sundu.
     AYSAF'ta İtalya, Almanya, İspanya, Çin, Japonya, Hindistan, Portekiz, ABD, İran, Tayvan, Tayland, Arjantin, Avusturya, Slovenya, Fransa, Gürcistan, Hollanda, İsrail, Romanya, Slovakya, Ukrayna ve Mısır'ın da aralarında bulunduğu toplam 26 ülkenden firma stand açtı.
    
     -Yeni trend kiremit rengi ve lacivert-
    
     Taban, iç taban, ökçe, kalıp, aksesuar, deri, kösele, suni deri, ayakkabı tekstili ve lamine edilmiş ürünler, vardola, yapıştırıcı ve yüzey hazırlayıcılar, deri ve taban finisaj ürünleri, makine, yedek parça ve CAD/CAM yazılımlarının yer aldığı fuarda, önümüzdeki sezonun ayakkabı taban renkleri de belirlendi.
     AYSAF'a katılan firmalar bu yıl kahverengi ve siyah ayakkabı tabanının yanında, kiremit ve lacivert tabanın tercih edileceğini vurguladı. Deride ise troplu ve yakmalı ürünlerin yeni trend olduğunu belirten firmalar, önümüzdeki sezon süetin de yine tercih edilecek ürünler arasında yer alacağını ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir