Kordon Tip Ltd.şti

  275/10 Sk. no:3/1 D;1 Bornova izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-3486060 090-232-3486090
  Cem özdamar (Firma Sahibi / Ortağı)

  Axis Etilen Oksit Sterilizatörü (cihazi)

  • Ürün Adı : Axis Etilen Oksit Sterilizatörü (cihazi)

  Ürün Hakkında

  AXIS marka AX serisi Etilen Oksit Gaz Sterilizatörleri, ısıya dayanıklı ve dayanıksız her türlü plastik, lastik, hassas, metal, mekanik ve elektromekanik tıbbi ve cerrahi malzemeleri ile laboratuvar gereçlerini antibakteriyolojik ajan Etilen Oksit (C2H4O) gazı uygulamak suretiyle 54°C `de sterilizasyonunu yapan tam otomatik cihazlardır.
  Çalışma modlarında sterilizasyon için ihtiyaç duyulan, tüm işlem ve gereksinimleri temin etmesinin yanısıra kullanıcı güvenliğini ön planda tutan, pratiksel uygulama ve kullanım, arıza risksiz yapı, geniş kullanım hacmi, düşük gaz tüketimi, modüler kullanım, negatif basınç ve mikro bilgisayar çalışma sistemini avantajlarını beraberinde getiren Yeni nesil gaz sterilizatörleridir.
  Yeni teknolojisi sayesinde geleneksel gaz sterilizatörlerinin ihtiyaç duyduğu basınçlı hava, su, vakum hattı, drenaj kanalları gibi alt yapı gereksinimlerini ortadan kaldırmış ve aynı seviyede sterilize edilebilecek malzeme miktarlarını önemli ölçüde arttırmıştır. Çalışma sırasında modüler olarak malzeme ekleyebilme ve çıkarabilme özelliği de avantajları arasında yer almaktadır.
  Sterilizasyon için 100 Etilen Oksit gazı içeren kartuşlar kullanmak suretiyle sterilizasyon güvenliğini maksimuma çıkarmaktadır.

  Tümünü göster
  Kordon Tip Ltd.şti
  275/10 Sk. no:3/1 D;1 Bornova izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-3486060
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir