AXA Sigorta'dan müşterilerine yurt dışında da destek...

  • Yazı boyutu
AXA Sigorta'dan müşterilerine yurt dışında da destek...

AXA Sigorta'dan müşterilerine yurt dışında da destek...

AXA Sigorta müşterilerine sadece Türkiye'de değil yurt dışında da destek olmaya devam ediyor.
     AXA Sigorta açıklamasına göre, yurt dışı seyahatlerinde ortaya çıkabilecek tatsız olaylarda müşterilerinin yanında olan AXA Sigorta'nın, yeni ürünü Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahat sağlık sigortasında var olan 91 gün sınırını ortadan kaldırarak artık yurt dışında öğrenim gören öğrencileri tüm eğitimleri süresince güvence altına aldığı bildirildi.
     Açıklamada şunlar kaydedildi:
     "AXA Sigorta Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortası ile yabancı bir ülkede sağlık problemi yaşaması durumunda öğrencilerin tedavi gibi masrafları dert etmesi gerekmiyor. Çünkü bu poliçe ile yurt dışında karşılaşılabilecek sağlık problemlerinde hastane, ameliyat, tedavi, ilaç ve nakil masrafları limitler dahilinde kapsam altına alınıyor.
     Hayatın her alanında olduğu gibi, yurt dışı seyahatlerinde de karşılaşılabilen beklenmedik durumlara karşı öğrencilere eğitimleri boyunca güvence sağlayan AXA Sigorta'nın bu yeni ürünü ile çocuklarını yurt dışında eğitime gönderen anne babaların içleri rahat olacak."
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir