AXA'dan "Evim Sigortası"

  • Yazı boyutu
AXA'dan "Evim Sigortası"

AXA Sigorta, konutta yaşanabilecek tehlikelere karşı Evim Sigortası uygulaması başlattı.

     AXA Sigorta Evim Sigortası, konutları yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, elektronik eşyaya gelecek zararlardan özel yaşamdaki kazalara, hatta terörist eylemler ve kargaşalık sırasında çıkan olaylara kadar güvence altına alıyor.
     Evim sigortası, kar ağırlığı, cam kırılması, enkaz kaldırma giderleri, hasar nedeni ile yapılacak ikametgah değişikliği masrafları ve kişisel üçüncü şahıs mali sorumluluk gibi diğer birçok teminatı da kapsayarak eve tam bir koruma sağlıyor.
     AXA Sigorta, ürün kapsamında çilingir, elektrik tesisatçısı ve benzeri şirketlerle ilgili alınabilecek bilgi hizmeti, konut hizmetleri, acil mesajların iletilmesi, hastaneye yatma durumunda 16 yaşından küçük çocukların akraba yanına refakatçi eşliğinde nakli gibi acil durum hizmetleri ve otel/kiralık araç rezervasyonu, uçak bileti alma, gibi danışmanlık hizmetleri de sunarak sigortalılarının zor anlarında yanlarında oluyor.
    
    
    


Bu haberi 476 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir