Can Akademi

  Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Açıkyol İşhanı Kat:2 İzmit/kocaeli (mikrotaksi Sokağı Ayakkabı Market Üzeri) (İzmit / Kocaeli / Türkiye)
  090-262-3221096 -- 090-553-3130773
  sayıl günay (Genel Koordinator)

  Avusturya'da Eğitim Fırsatı!

  Hizmet Hakkında

  Avrupa’nın Kültürel, sosyal ve siyasi yaşamına çok önemli katkılarda bulunan Avusturya’da eğitim alma şansı
  Lisans 3 yıl, yüksek lisans 2 yıl
  Tüm programlar YÖK denkliğine sahip
  Türkiye’de kazandığınız bölümü Avusturya’da dünya üniversitesinde okuyun
  Yıllık harç sadece 726 Euro
  Türkiye’de eğitimlerinin bir kısmını tamamlamış olan öğrenciler Avusturya’daki üniversiteye kayıt olduktan sonra o zamana kadar yapmış oldukları (ve başarıyla vermiş oldukları) ortak dersleri saydırabilirler.
  Avusturya üniversitelerinde eğitim dili Almancadır.
  Avusturya’da öğrencilerin aylık brüt 600 Euro’ya kadar çalışma izni almaya hakları vardır.
  Avusturya´da lisans eğitimine başlamak isteyen öğrenci, okumak istediği bölümü Türkiye`de kazanmış olmalıdır. Öğrenci Türkiye`de hangi bölüme yerleştirildiyse Avusturya´da da o bölümde veya yakın diğer bölümlerde okuma hakkına sahiptir.
  2 yıllık yüksek okul programlarının Avusturya´da karşılığı yoktur. Kişi, Türkiye´de mutlaka 4 yıllık bir programa yerleştirilmiş olmalıdır. Bunun dışında aynı biçimde açık öğretim programları da Avusturya üniversitelerince kabul edilmemektedir.
  Türkiye´de yüksek lisans eğitimlerine devam eden öğrenciler Avusturya´daki ilgili yüksek lisans bölümüne geçiş yapabilirler. Türkiye´de (eğer varsa) vermiş oldukları dersleri Avusturya´da kabul ettirirler ve eğitimlerine bu şekilde devam ederler. Mezun olduklarında yine Magister titrine sahip olurlar ve doktora eğitimlerine başlayabilirler.

  Tümünü göster
  Can Akademi
  Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Açıkyol İşhanı Kat:2 İzmit/kocaeli (mikrotaksi Sokağı Ayakkabı Market Üzeri) (İzmit / Kocaeli / Türkiye)
  090-262-3221096 / 090-553-3130773
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir