Avrupalı müteahhitler İstanbul'a geliyor -Türkiye Müteahhitler Birliği, Avrupa İnşaat Sanayi…

  • Yazı boyutu
Avrupalı müteahhitler İstanbul'a geliyor
  -Türkiye Müteahhitler Birliği, Avrupa İnşaat 
  Sanayi…

Avrupalı müteahhitler İstanbul'a geliyor -Türkiye Müteahhitler Birliği, Avrupa İnşaat Sanayi Federasyonu temsilcilerini ağırlayacak

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Avrupa İnşaat Sanayi Federasyonu (FIEC) üyesi 29 Avrupa ülkesinden gelen 33 birlik temsilcisini FIEC Genel Kurulu'nda ağırlayacak.
     TMB'den yapılan yazılı açıklamada, 7-9 Haziran 2012 tarihlerinde İstanbul'da Le Meridien Otel Etiler'de gerçekleştirilecek Avrupa İnşaat Sanayi Federasyonu (FIEC) Genel Kurulu'na Türkiye Müteahhitler Birliği'nin ev sahipliği yapacağı belirtildi.
     Genel Kurula 29 Avrupa ülkesinden 33 üye Müteahhitler Birlikleri temsilcileri ile Türk müteahhitlerin katılacağı kaydedildi.
     "Kamu Alımları" konulu bir konferansın da düzenleneceği toplantı kapsamında, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa Komisyonu Sanayi ve Girişimcilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Antonio TAJANİ, TMB ve FIEC Başkanlarının bir basın toplantısı gerçekleştirmesi bekleniyor.
     Etkinlikte, Avrupa ve dünya inşaat sektörünün mevcut durumun, kamu alımlarının modernize edilmesi özelinde ekonomik açıdan en avantajlı teklif, yaşam boyu maliyet, şeffaflık, adil rekabet koşulları gibi konuların ele alınacağı belirtildi.
     Genel Kurul toplantısında, 2012 - 2014 dönemi yeni FIEC Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçileceği bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir