Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri -KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan: -"2013 yılı Avrupa…

  • Yazı boyutu
Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri
  -KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan:
  -"2013 yılı Avrupa…

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri -KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan: -"2013 yılı Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri'ne başvuracak adaylar internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak, 10 Mayıs'a kadar Başkanlık'a gönderebilir"

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanı Mustafa Kaplan, 2013 yılı Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri'ne başvuracak adayların, kurumun internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak, 10 Mayıs'a kadar Başkanlık'a gönderebileceklerini bildirdi.
     Kaplan yaptığı yazılı açıklamada, Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri'nin, girişimciliğin Avrupa çapında kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ve teşviki ile geliştirilmesini, en iyi girişimcilik uygulamalarını ve politikalarını sergilemeyi, girişimciliğin katma değeri üzerine farkındalığı artırmayı amaçladığını ifade etti.
     Yarışmaya ulusal, bölgesel veya yerel düzeyde girişimciliğin geliştirilmesine yönelik model ve programlar geliştiren ve uygulayan kamu kurum ve kuruluşların katılabileceğine dikkati çeken Kaplan, bu yarışmanın "Girişimcilik ruhunun geliştirilmesi, yeteneklere yatırım yapmak, girişimcilik ortamının geliştirilmesi, işletmelerin uluslararasılaştırılmasının desteklenmesi, kaynak etkinliğinin ve çevre dostu pazarların gelişiminin desteklenmesi, sorumlu girişimcilik" adı altında 6 kategoride gerçekleştirildiğini kaydetti.
     Kaplan, her kategori için bir başarı ödülü ve Jüri Büyük Ödülü'nün verileceğini belirterek, 2013 yılı Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri'ne başvuracak adayların, kurumun internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak, 10 Mayıs'a kadar Başkanlık'a gönderebileceklerini bildirdi.
    
    
    

Bu haberi 186 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir