Avrupa'daki ekonomik kriz -İtalya Başbakanı Monti, Merkel ve Hollande ile görüşecek

  • Yazı boyutu
Avrupa'daki ekonomik kriz
  -İtalya Başbakanı Monti, Merkel ve Hollande 
  ile görüşecek

Avrupa'daki ekonomik kriz -İtalya Başbakanı Monti, Merkel ve Hollande ile görüşecek

İtalya Başbakanı Mario Monti'nin 29 Ağustos'ta Berlin'de Almanya Başbakanı Angela Merkel ile 4 Eylül'de de Roma'da Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile biraraya geleceği bildirildi.
     Avrupa'da etkisini sürdüren mali kriz nedeniyle sık sık biraraya gelen Avrupalı liderlerin görüşme trafiği yaz tatilinin ardından yeniden hareketlenmeye başladı.
     Krizden en çok etkilenen ülkelerin başında gelen Yunanistan'ın başbakanı Antonis Samaras'ın, Almanya ve Fransa temasları, yaşlı kıtada ziyaret trafiğinin açılışını yaparken, bu trafiğe eklenen son halka İtalya oldu.
     Yunanistan'ın ardından Avrupa'da krizden fazlasıyla etkilenen İtalya'nın Başbakanı Mario Monti'nin de, 29 Ağustos'ta Almanya'nın Başkenti Berlin'de Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüşeceği bildirildi.
     İtalyan Başbakanlığından yapılan açıklamada, Monti'nin 4 Eylül'de de, Roma'da Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande'ı konuk edeceği duyuruldu.
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir