Avrasya Tarım 2008

  • 16 Aralık 2018 02:13
  • Yazı boyutu
Avrasya Tarım 2008 Tarim Sektörünün Büyük Istanbul Buluşmasi
Eklenme Tarihi : Aralık 2018 Pazar - Bu fuarı 1643 kişi inceledi.
Fuar Adı : Avrasya Tarım 2008
Kategori Adı : Ziraat Sektörü
Adres : Tüyap İstanbul
Ülke / Şehir : Türkiye - İstanbul
Web Adresi : www.agroeurasia.com
Organizatör : Tüyap
Tarihler : 5.12.2008 ~ 9.12.2008 tarihleri arasında
Ekleyen : Orhan Elektrik
AVRASYA TARIM 2008
TARIM SEKTÖRÜNÜN BÜYÜK İSTANBUL BULUŞMASI

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş., Türkiye nin vazgeçilmez sektörlerinden biri olan tarım sektörünün liderlerini İstanbul da yeniden bir araya getiriyor.

Tüyap Tüm Yapım Fuarcılık A.Ş, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, ve Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Derneği işbirliğiyle hazırlanan Avrasya Tarım 2008, 3. Tarım, Hayvancılık, Tohumculuk, Fidancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı T.C. Ziraat Bankası, Trakya Birlik, TİKA Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Tarım Kredi Kooperatifleri, KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekte Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ve DTM Dış Ticaret Müsteşarlığı nın vermiş olduğu destekle yeniden sektörün uluslararası buluşma noktası olacak.

Avrupa Birliğine giriş sürecinde yeniden yapılanma ve modernizasyon ihtiyaçlarını gideren ve ekonominin yükselen bir değeri haline gelen tarım sektörü, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde üçüncü kez aynı amaç etrafında bir araya gelecek.

Bu fuar 0 kez görüntülendi.

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter
e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir