Avrasya Boat Show, 125 bin ziyaretçi hedefiyle devam ediyor

  • Yazı boyutu
Avrasya Boat Show, 125 bin ziyaretçi hedefiyle devam ediyor

Avrasya Boat Show, 125 bin ziyaretçi hedefiyle devam ediyor

Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) desteğinde düzenlenen Avrasya Boat Show, 125 bin ziyaretçi hedefiyle devam ediyor.
     Yapılan açıklamaya göre, CNR Expo İstanbul'da 15 Şubat'ta kapılarını açan fuar, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor. Fuar boyunca 125 bin ziyaretçi hedefiyle devam eden Avrasya Boat Show'da, maksimum 100 deniz mili hızına ulaşabilen, 5 yıldızlı otellerin konforunu aratmayan yat, tekne, bot ve yelkenliler de sergileniyor.
     Fuarda pahalı teknelerin yanında ikinci el otomobil fiyatına, hatta taksitle satılan tekneler de bulunuyor. Fuarın en fazla ilgi gören olan ve sergilenen en pahalısı olma özelliğini taşıyan teknenin ilk gün 2 milyon 300 bin Avro'ya satıldığı fuarda, suda fren ve geri vites özelliği taşıyan jet skiler de beğeni topluyor.
     Avrasya Boat Show'da mega yat, tekne ve yelkenlilerin yanında deniz seyahatinde ihtiyaç olunacak her türlü aksesuar, yan ekipmanlar, su sporları ile ilgili her türlü malzemeler de yer alıyor.
     Çevre dostu ürünlerin de sergilendiği fuarda klasik yelkenliler de unutulmadı, 1913'te tasarlanan 12 Kadem Dingi de Avrasya Boat Show'da sergileniyor.
     Bu arada, Uluslararası Deniz Endüstrisi Birliği (ICOMIA) yetkilileri, 18-20 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek seminerlerde konuşmacı olacak. ICOMIA Çevre Faaliyetleri Müdürü Albert Willemsen ve ICOMIA Teknik Müdürü Udo Kleinitz, fuar kapsamında düzenlenen seminerlerde Gezi Tekneleri Yönetmeliği, Süperyat Endüstrisi ve Denizcilik Endüstrisinde Küresel Çevre Mevzuatı ile ilgili bilgi verecek.
     Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu'nun (IFBSO) da desteklediği Avrasya Boat Show, düzenlenecek ekinliklerle 24 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir