Alotvshop

  cumhuriyet mah.bereket sok.no:12 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-506-3413222
  cem özat (Firma Sahibi / Ortağı)

  Avokado Form Zayıflama Hapı

  • Ürün Adı : Avokado Form Zayıflama Hapı

  Ürün Hakkında

  www.alotvshop.com

  ÖNEMLİ NOT:
  Tarım ve Köyişleri Bakanlığı nın 25.09.2006 tarih ve G34-154300017-1 sayılı izni le Türk Gıda Kodeksi ne uygun olarak üretilmiştir. İzin belgesi için tıklayın.

  MEKSİKA MUCİZESİ AVOKADO FORM (60 adet) ile FORMUNUZU KORUYUN….

  İŞTE BEKLENEN MUCİZE GERÇEK OLDU...
  Kim derdi ki bir gün hem kilo vereceksiniz hem cildiniz güzelleşecek hem de kalça,göbek,basen bölgelerinizdeki biriken yağlardan kurtulacaksınız….
  Avokado-FORM (zayıflama hapı) Tabletleri ile bu mucizeye sizde tanık olacaksınız.
  Pek çok kişi yazın hâlâ istediği formda olamamaktan şikâyetçi. Zayıflamış olanlar da istediği yerlerden (göbek, bel, basen) incelememekten yakınıyor.
  Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir kapsül sunuyoruz. 21. günün sonunda inceldiğinizi göreceksiniz.
  Avokado kapsülleri içersindeki Triptofan vücutta serotonin oluşmasında ve hücrelere taşınmasında önemli bir görev alır. Serotonin de iştah hissini azaltır. Özellikle avokado kapsülü içeriğindeki etken maddelerle iştah kapatma konusunda serotonin hormonunu tetikler ve açlık hissini bastırır.Serotonin hormonu tetiklendiğinde mutluluk hormonunuzda tetiklenir ve her gün kendinizi Paket paket çikolata yemiş gibi hissedersiniz.

  Çikolata yerken zayıflayan tek insan siz olursunuz…
  Avokado:avokado orijin olarak Meksika bitkisidir.. Aztekler, üç özgün cinsinden Meksika’da yetişenine erkek yumurtalığı anlamına gelen ahuacatl demişler. Avokado’nun en çok bilmemiz gereken özelliğinden biri yüzde 30 civarında yağ ile bol miktarda protein içermesi. Böylelikle zengin bir besleyici ve enerji kaynağı.

  Avokado kapsüller; Lif, A, C, E vitamini ve bazi B vitaminleri açisindan oldukça zengindir. Ayrıca potasyum yüklüdür. Potasyum eksikliği depresyona ve yorgunluğa yol açar.. Kalp için yararlı olan avokado aynı zamanda cildi de besler. Uzmanlar avokadoyu cildin kırışıksız olmasında önemli rol oynayan kolajen&#8

  Tümünü göster
  Alotvshop
  cumhuriyet mah.bereket sok.no:12 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-506-3413222
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir