Avealılar Facebook ve Twitter hesaplarını ücretsiz takip edebilecek

  • Yazı boyutu
Avealılar Facebook ve Twitter hesaplarını ücretsiz takip edebilecek

Avealılar Facebook ve Twitter hesaplarını ücretsiz takip edebilecek

Avealılar, Facebook ve Twitter hesaplarını 7/24 ücretsiz olarak takip edebilecek, dilediği kullanıcıların "tweet" veya durum güncellemelerini, SMS ile cebine yönlendirebilecek.
     Avea açıklamasına göre Avea'nın sosyal medyayı 7/24 takip etmek isteyen müşterilerine sunduğu Facebook ve Twitter SMS servisleri sayesinde, Avealılar artık bu mecralardaki bildirimlerini ücretsiz olarak cep telefonlarına alabilecekler.
     Uygulama ile Avea Facebook ve Twitter SMS servisleri ile "Tweet" göndermek, direkt mesaj atmak ve kullanıcıların Twitter hesabına ait ayarları değiştirmek mümkün olacak.
     "F" yazarak 3223'e gönderen ve gelen mobil onay kodunu Facebook hesap ayarlarındaki mobil bölüme girerek servisi aktive eden Avealılar, SMS ile durumlarını güncelleyebilecek, yorum yazabilecek, arkadaş ekleyebilecek ya da mesajlaşabilecekler.
     "Twitter" SMS servisini kullanmak için isteyen Avea müşterilerinin ise "BASLA" yazarak 2444'e SMS göndermeleri yeterli olacak. Facebook ve Twitter'dan gelen SMS'ler ücretsiz sunulurken, mecralar için gönderilen SMS'ler ise standart SMS ile ücretlendirilecek.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir