Avea'ya iki "Kristal Elma" ödülü

  • Yazı boyutu
Avea'ya iki "Kristal Elma" ödülü

Avea'ya iki "Kristal Elma" ödülü

Avea, özgün ve yaratıcı reklamların ödüllendirildiği Kristal Elma'dan; "Teknoloji Hizmetleri" kategorisinde 2 dalda ödül kazandı.
     Avea'dan yapılan açıklamaya göre, "Hayat Avealıya Güzel" kampanyasının devam filmi olan "Siz de Bırakabilirsiniz", TV ve Çok Mecralı Kampanya dallarında Kristal Elma'nın sahibi oldu.
     "Siz de bırakabilirsiniz" reklam filminde, vazgeçilemeyen alışkanlıklara gönderme yapıyor ve daha güzel bir hayat için herkesi bilinçlenmeye, Avea'ya geçmeye çağırıyor.
     Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, şunları kaydetti:
     "Son yıllarda Avea'nın yenilikçi, rekabeti şekillendiren stratejisini, geliştirdiğimiz yaratıcı kampanya ve reklamlarla daha da pekiştiriyoruz. Abone kazanımlarımızdaki artış, beğeni oranlarımızdaki yükseliş ve Kristal Elma gibi sektörel değerler seçimlerimizin doğruluğunun mutluluk verici kanıtları... Kampanyamız yayınlandığı andan itibaren her kesimden çok olumlu yorumlar aldı ve 'Avealı Olmayanlara İyi Davranın' konseptimizi bir adım daha öteye taşıdı. Tüketicilerin, operatörlerinden sıkıntıları olsa bile, alıştıkları ve bildikleri düzenlerini değiştirmekten çekinmeleri iç görüsünden yola çıktığımız bu filmde; Fasulye'nin yıllardır alışkanlığından kurtulamamasının yarattığı pişmanlıklarda, herkes kendinden bir parça buldu ve bu samimiyet halkımız tarafından çok sevildi. Kampanyanın hem olumlu geri dönüşleri hem de iki Kristal Elma ile ödüllendirilmesi bizim için büyük mutluluk ve gurur kaynağı oldu. Ödüllere alışık yaratıcı ajansımız TBWA'e de, başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz."
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir