Avea'ya çifte ödül

  • Yazı boyutu
Avea'ya çifte ödül

Avea'ya çifte ödül

Avea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards'ta 2 gümüş ödüle layık görüldü.
     Konuya ilişkin açıklamaya göre, uluslararası arenada başarı sahibi kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 10 yıldır düzenlenen Stevie Ödülleri'nde, Avea'ya bu yıl 2 gümüş ödül verildi.
     Müşteri ilişkileri telekomünikasyon kategorisinde Avea, "Yılın Müşteri Hizmetleri" ödülüne layık görülürken, Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat ise "Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi" kategorisinde ödül aldı.
     Dünyanın çeşitli ülkelerinden 300'den fazla yöneticiden oluşan jüri heyeti tarafından seçilen projeler, 15 Ekim'de Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, müşteri hizmetlerindeki dönüşümlerinin, uluslararası arenadaki bu önemli organizasyondan ödül olarak tescillendiğini belirterek, şunları kaydetti:
     "3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden bizim için çok kıymetli 2 ödülle onurlandırıldık. Rekabetin çok yoğun yaşandığı telekomünikasyon sektöründe özellikle müşteri hizmetlerinde yılın şirketleri arasında yer almak çok anlamlı. 2012 yılının ilk yarısında 7 milyon çağrı yanıtlamış, müşteri hizmetlerini, 'müşteri memnuniyet sanatına' dönüştürmüş bir şirket olarak Avea'nın hizmet kalitesi tescillendi. 13 milyon müşterimizi memnun etmek için müşteri hizmetlerimizde sektöre damgasını vuracak yenilikleri hayata geçirdik. Mutlu müşterilerimizin olmasının yanı sıra kazandığımız bu ödüller motivasyonumuzu artırıyor."
    
    
    

Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir