Avea ve Telefonica Global Müşteriler İçin Güçlerini Birleştirdi

  • Yazı boyutu
Avea ve Telefonica Global Müşteriler İçin Güçlerini Birleştirdi

Avea ve Telefonica Global Müşteriler İçin Güçlerini Birleştirdi

Avea, dünyanın önemli telekomünikasyon şirketlerinden Telefonica ile bir kez daha masaya oturarak, hali hazırda M2M alanında gerçekleştirdikleri işbirliğinin kapsamını genişletti.
     Telefonica'nın Türkiye'de bulunan çok uluslu kurumsal müşterilerine Avea şebekesinden yararlanma fırsatı sunan bu yeni işbirliği sayesinde Avea, kurumsal segmentteki global Avea müşterilerine sunduğu hizmetin kapasitesini de güçlendirmeyi hedefliyor.
     Şirketten yapılan açıklamaya göre, Avea, dünyanın en büyük entegre telekom operatörü Telefonica Global Solutions ile yepyeni bir işbirliği için bir kez daha bir araya geldi. Telefonica'nın Türkiye'deki çok uluslu müşterileri için Avea şebekesini kullanacağını duyuran bu yeni işbirliği sayesinde, iki taraf kendi tüzel ve çok uluslu müşterilerine hizmet verme kapasitelerini güçlendirmenin yanında, cihaz teklif ve kampanyalarından müşteri hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede, global müşterilere ortak bir hizmet sunacak.
     Avea, aralarında Türkiye üzerinden şebeke hizmetine de ihtiyaç duyan, 800'den fazla çok uluslu müşterisi bulunan Telefonica ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, kurumsal segmentte yer alan global müşterilerine sunduğu servisin kapsamını genişletmenin yanında uluslar arası düzeyde hizmet verdiği kurumsal müşteri sayısını da artırmayı hedefliyor.
     Telefonica Global Solutions'un Başkanı Juan Carlos López Vives, Avea'nın şebeke hizmetinden yararlanmalarına imkan tanıyan işbirliği kapsamında imzaladıkları anlaşmaya ilişkin, "Bu özel anlaşmayla Avea ile olan mevcut işbirliğimizi, ortak cep telefonu hizmetlerini içerecek şekilde genişleterek global kurumsal segmentteki konumumuzu güçlendirmeyi hedefliyoruz. Avea ile M2M alanında önceden tohumlarını ektiğimiz ilişkiyi de güçlendireceğine inandığımız bu yenilikçi birlikteliğin, her iki şirkete de büyük kazançlar getireceğinden eminim" bilgisini verdi.
     Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan da, bu yeni anlaşmanın Avea'nın küresel alandaki hizmet kalitesine de olumlu etkileri olacağını vurguladı.
     Boysan, Avea olarak, daha önce de Telefonica ile Türk Telekomünikasyon sektöründe, global bir operatörle yapılan ilk işbirliği niteliği taşıyan hem uluslararası düzeydeki M2M uygulamalarının Türk kullanıcılara ulaşmasına hem de global müşterilerin Türkiye'de daha iyi hizmet almasına hizmet edecek bir birlikteliği hayata geçirdiklerini de hatırlattı.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir