Avea Üst Yöneticisi Akdemir'e "Avrupa'nın en iyi CEO'su Ödülü"

  • Yazı boyutu
Avea Üst Yöneticisi Akdemir'e "Avrupa'nın en iyi CEO'su Ödülü"

Avea Üst Yöneticisi Akdemir'e "Avrupa'nın en iyi CEO'su Ödülü"

Dünyanın en prestijli yayınlarından kabul edilen World Finance Magazine, Avea Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir'i "Yılın CEO'su" seçti.
     Avea açıklamasına göre, Avea'nın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda liderlik ettiği başarılı çalışmalarının yanı sıra Türkiye'deki iletişim ve teknoloji sektörünün gelişmesine yaptığı katkılar ve Avea çalışanlarını sürekli yenilikçiliğe yönlendirmesi ile Erkan Akdemir, "Yılın CEO'su Ödülü"ne layık görüldü.
     Erkan Akdemir, ödüle ilişkin değerlendirmesinde şunları kaydetti:
     "İş dünyası haberciliğinde 120 yıllık tarihi ile haklı bir onur ve gurura sahip dünyaca ünlü bir organizasyon tarafından çok kıymetli bir ödülle onurlandırıldık. Bu ödül Avea'nın ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda, operasyonel faaliyetlerden insan kaynakları yönetimine, pazarlamadan Ar-Ge'ye, tüm iş birimlerinin başarısıdır. Türkiye'nin en rekabetçi ve oyun kurucu GSM operatörü olarak çok çalışıyor, yatırımlarımızın karşılığını aldığımız bu yolda da hızla ilerliyoruz. Uluslararası alanda başarımızı taçlandıran bu ödüller ise motivasyonumuzu artırıyor."
    
    
    

Bu haberi 172 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir