Avea, Stevie Ödülleri'nde 5'te 5 yaptı

  • Yazı boyutu
Avea, Stevie Ödülleri'nde 5'te 5 yaptı

Avea, Stevie Ödülleri'nde 5'te 5 yaptı

Avea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards'tan bu sene 5 ödülle döndü. Avea, 3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie International Business Awards'tan, 4 ayrı kategoride 4 bronz, 1 gümüş olmak üzere 5 farklı ödül kazandı.
     Şirketten yapılan açıklamaya göre, Avea'nın müşteri hizmetleri ve servis çözümleri alanlarındaki kalitesi, dünyanın en saygın iş ödüllerinden birisi olan ve Stevie Ödülleri olarak da adlandırılan "Uluslararası İş Ödülleri"nde bir kez daha tescillendi. Avea, dünyanın en iyi ürün, hizmet ve iletişim projelerinin belirlendiği Stevie Awards ödüllerinden 5 ödül birden alarak, geçen seneki başarısını da ikiye katladı.
     Dünyanın en önemli iş ödüllerinden birisi olan Stevie Ödülleri, uluslararası arenada başarı sahibi olan kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 10 yıldır düzenlenen organizasyonda, Avea bu yıl 4 bronz 1 gümüş ödüle layık görüldü. Müşteri ilişkileri telekomünikasyon kategorisinde Avea, "Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri" ve Yılın En İyi Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Ekip ödüllerini aldı. Ödül, Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat'a verildi.
     Avea, geçen seneki ödül yelpazesini bu yıl "Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı" ve "En iyi Servis Çözümleri" kategorilerinde aldığı ödüllerle zenginleştirdi.
     Avea'nın Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen ve Avea Müşteri Hizmetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan "Outbound Campaign Suite" yazılımı, bronz ödüle layık görüldü.
    
     -3 bin 200 başvuru yapıldı-
    
     Bu yıl onuncusu düzenlenen "Stevie - International Business Awards" ödüllerine 50'den fazla ülkeden 3 bin 200'ün üzerinde başvuru yapıldı. ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen ödül törenine tüm dünyadan önde gelen şirketlerin üst düzey yönetici ve temsilcileri de katıldı.
     Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat da, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Avea müşteri hizmetlerindeki gelişimin, uluslararası arenadaki bu önemli organizasyondan ödül olarak bir kez daha tescillendiğini dile getirdi.
     Onat, şunları kaydetti:
     "Tam 3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden bizim için çok kıymetli 5 ödülle onurlandırıldık. Müşteri Hizmetleri alanındaki başarılarımızın uluslararası ödül platformlarında onurlandırıldığını görmek bize mutluluk veriyor. 2012 yılında 28,5 milyon çağrı yanıtlamış bir şirket olarak müşterilerimize her kanaldan kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan eşsiz müşteri deneyimi sunmak için çalışıyoruz.
     Müşterimizi memnun etmek için müşteri hizmetlerimizde sektöre damgasını vuracak yenilikleri hayata geçirdik. Bunun karşılığında mutlu müşterinin yanında uluslararası bu ödüller de motivasyonumuzu artırıyor."
    
    
    

Bu haberi 100 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir