Avea Online İşlemler Uygulaması ile müşteri işlemleri cepten yapılabiliyor

  • Yazı boyutu
Avea Online İşlemler Uygulaması ile müşteri işlemleri cepten yapılabiliyor

Avea Online İşlemler Uygulaması ile müşteri işlemleri cepten yapılabiliyor

Avea, akıllı telefon kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği Avea Online İşlemler Uygulaması ile Avealıların hatlarına ait online işlemleri cep telefonlarından yapmalarına imkan sağlıyor.
     Avea'dan yapılan açıklamaya göre, Avea, Avea Online İşlemler Uygulaması ile müşteri işlemlerini cebe taşıdı. IOS (iPhone), Android (Samsung, HTC, Sony Ericsson, Motorola, Huawei, ZTE gibi akıllı telefonlar), Blackberry OS ve Symbian (Nokia) işletim sistemli telefonlara yüklenebilecek olan Avea Online İşlemler Uygulaması ile fatura ödemesinden, anlık kullanım bilgisine, tarife değişikliğinden, paket satın almaya kadar pek çok işlem online yapılabilecek.
     Akıllı telefon kullanan tüm bireysel ve kurumsal Avea aboneleri, ücretsiz olarak indirip, yine ücretsiz olarak kullanabilecekleri uygulama ile hat işlemlerinden fatura ödemeye, 3G işlemlerinden katma değerli servislere kadar pek çok işlemi mobil olarak yapılabilecekler.
     Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, Avea kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmak ve Avea servislerine ulaşım kolaylığı sağlamak için yeni uygulama geliştirmeye devam ettiklerini belirtti.
     Onat, "Herşeyin mobil olduğu bir iletişim çağındayız ve akıllı telefon kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor. İşlerimizi hızlı ve mobil platformda gerçekleştirmek istiyoruz. Avea olarak akıllı telefon kullanıcılarına en hızlı ve en doğru çözümleri sunabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir; bundan sonra da Türkiye'nin Ar-Ge sertifikasına sahip tek operatörü olarak Avealılara özel servisler ve uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz. Bu sayede, kullanıcıların hayatını da kolaylaştırmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir