Avea'nın e-dergisi MobiLife yayında

  • Yazı boyutu
Avea'nın e-dergisi MobiLife yayında

Avea'nın e-dergisi MobiLife yayında

Avea'nın teknoloji dünyasının en son gelişmelerini, Avealı olan olmayan tüm kullanıcılar ile buluşturduğu dijital dergisi "MobiLife" yayına başladı.
     Yapılan açıklamaya göre Avea, iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarından takip edilebilen, yakında Android cihazlardan da ulaşılabilecek dergi uygulaması MobiLife'ı teknoloji tutkunlarıyla buluşturdu.
     MobiLife okuyucuları piyasaya sunulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra, cihaz lansmanları ve kampanyalara ilişkin bilgilere, herkesten önce sahip olma ayrıcalığı yakarlarken, mobil uygulamaları daha yakından tanıyabilme imkanına da sahip olacak.
     Mobil dünyaya ait en güncel haberlerin yer aldığı MobiLife, Avea müşterilerinin yanı sıra diğer GSM operatörlerinden hizmet alan kullanıcılar tarafından da takip edilebilecek.
     Aralık 2012 sayısından itibaren okuyucularıyla buluşan MobiLife dergi uygulaması, App Store üzerinden ya da "http://goo.gl/Kz55O" linki üzerinden indirilebilecek. Ayrıca iOS 5 ile birlikte Apple kullanıcılarının hayatına giren uygulamalardan "Gazete Bayisi" (Newsstand) üzerinden Avea Mobilife'ın tüm sayılarına ulaşmak ve tüm sayıları ücretsiz indirmek mümkün olacak.
    
    
    


Bu haberi 517 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir