AVEA, MIT direktörlerini İstanbul'a davet etti

  • Yazı boyutu
AVEA, MIT direktörlerini İstanbul'a davet etti

AVEA, MIT direktörlerini İstanbul'a davet etti

Avea ile teknoloji ve mühendislik alanında dünyanın önde gelen teknik üniversitelerinden Massachusetts Institute of Technology (MIT) arasında kurulan "teknoloji köprüsü", MIT'nin direktörlerini İstanbul'a getirecek.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamada, MIT Media Lab Direktörü Andrew Lippman ve MIT Mobile Experience Lab Direktörü Federico Casalegno, 28 Haziran Perşembe günü Avea'nın MIT ile gerçekleştirdiği işbirliğini daha da güçlendirme amacı doğrultusunda İstanbul'a gelecek.
     Avea ile MIT "Ar-Ge kardeşliği"ni pekiştirecek ziyaret kapsamında gerçekleştirilecek toplantıda, MIT-Avea ortak araştırması hakkındaki gelişmeler ve MIT'in en büyük laboratuvarı Media Lab'in üzerinde çalıştığı projeleri ele alınacak.
     Ayrıca toplantı da mobil teknolojilerdeki son dönem gelişmelerle, şirketlerin rekabette kendilerini farklılaştıracak mobil uygulama kullanma şekil ve tercihleri de değerlendirilecek.
     Avea Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin'in ev sahipliğinde, Andrew Lippman ve Federico Casalegno'nun katılımıyla gerçekleştirecek basın toplantısı The Marmara Otel'de düzenlenecek.
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir