Avea'lılar, KFC ve Pizza Hut'tan 1 menü aldıklarında ikinciyi bedava alacak

  • Yazı boyutu
Avea'lılar, KFC ve Pizza Hut'tan 1 menü aldıklarında ikinciyi bedava alacak

Avea'lılar, KFC ve Pizza Hut'tan 1 menü aldıklarında ikinciyi bedava alacak

Avealılar ve Türk Telekomlular, tüm Türkiye'deki KFC ve Pizza Hut restoranlarından kampanya menülerinden birini tercih ettiklerinde, aynı menünün ikincisine ücret ödemeden sahip olacak.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, 29 Haziran-15 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak KFC ve Pizza Hut Kampanyaları, KFC'de, Fillet Zinger Burger, 5'li Hot Wings ya da But Menü'lerde; Pizza Hut'da ise, küçük boy super supreme pizza, elma dilim patates, coca cola, sufle ya da dondurmadan oluşan Super Menü'lerde geçerli olacak.
     Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların "KFC" ya da "PIZZAHUT" yazıp 5060'a SMS göndermeleri, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ise "PIZZAHUT" boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte sabit ev telefon numaralarını 6616'ya göndermeleri veya "444 1 444" Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden müşteri temsilcisine bağlanarak, kampanya şifresi almaları yeterli olacak.
     Aldıkları kampanya şifreleri ile, KFC için; KFC restoranlarından, 4443555 hızlı sipariş hattından, "www.kfcturkiye.com ve www.yemeksepeti.com"dan; Pizza Hut için ise, Pizza Hut restoranlarından, 4446555 sipariş hattından, " www.pizzahut.com.tr veya www.yemeksepeti.com"dan "1 menü alana 1 menü bedava" fırsatı yakalanabilecek.
     Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye "avea.com.tr, avea.com.tr/avantajavea 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayi ve Ofis kanalları, www.turktelekom.com.tr, www.kfcturkiye.com ve www.pizzahut.com.tr" adreslerinden ulaşılabiliyor.
    
     Haber: Semra Orkan
    

Bu haberi 115 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir