Avea ile Beşiktaş arasında "Kurumsal Kartalcell" anlaşması -Avea Üst Yöneticisi Erkan Akdemir:…

  • Yazı boyutu
Avea ile Beşiktaş arasında "Kurumsal Kartalcell" anlaşması
     -Avea Üst Yöneticisi Erkan Akdemir:…

Avea ile Beşiktaş arasında "Kurumsal Kartalcell" anlaşması -Avea Üst Yöneticisi Erkan Akdemir: -"Beşiktaş taraftarlarının söylediği gibi Beşiktaş'ın 'Gücüne güç katmaya geldik! Kartallar daha da yüksekten uçsun diye, Beşiktaş'ın Kartalcell'li taraftarlarının desteğine, şimdi de kurumsal taraftarı ekledik" -"İnanıyoruz ki Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kurumsal taraftarlarının vereceği bu destekle gücüne güç katacak"

Avea ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) arasında "Kurumsal Kartalcell" hattı anlaşması yapıldı.
     Avea'dan yapılan açıklamaya göre, 2002 yılından bu yana Türk futboluna sponsorluklarıyla destek veren Avea, BJK ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında hayata geçirdiği "Kurumsal Kaltalcell" ile Beşiktaş sahasındaki takım ruhunu işletmelere taşıyor.
     Avea Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir ev sahipliğinde, BJK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve BJK yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Kurumsal Kartalcell'in işletme, iş ve meslek sahiplerinin yanı sıra BJK'ye sağlayacağı avantajlar ve tarifeler hakkında bilgi verildi.
     Akdemir, BJK ile taraftar hat işbirliğini 2009 yılında Kartalcell projesi ile hayata geçirdiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:
     "Bu işbirliğimiz oldukça verimli bir noktaya geldi. Avea olarak bugün de Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yine önemli bir işbirliğine giderek, Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bir 'iş modeli' ile Kurumsal Kartalcell'i hayata geçiriyoruz. Beşiktaş taraftarlarının maçlarda hep bir ağızdan söylediği gibi, Beşiktaş'ın 'Gücüne güç katmaya geldik! Kartallar daha da yüksekten uçsun diye, Beşiktaş'ın Kartalcell'li taraftarlarının desteğine, şimdi de kurumsal taraftarı ekledik. İnanıyoruz ki Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kurumsal taraftarlarının vereceği bu destekle gücüne güç katacak. Sahadaki takım ruhu da Kurumsal Kartalcell ile işletmelere nüfus edecek. Bir başka ifade ile 'Konuşuyorsak aşkımızdan' diyen tüm kurumsal işletmelerimiz, Kurumsal Kartalcell ile hem kazanacak hem de kazandıracak."
    
     -"İşletmelerin iletişim maliyetlerini de düşürecek"-
    
     Akdemir, Kurumsal Kartalcell ile Türkiye'de ve dünyada bir ilki gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları aktardı:
     "Beşiktaş, Kurumsal Kartalcell ile kartal gücünde iletişim kuracak. Çünkü bu hatlarla Beşiktaşlı işletme, iş ve meslek sahipleri, her konuşmalarında, gönderdikleri her bir SMS'te ve her internet kullanımında takımlarını destekleyecek, takımlarına saha dışında da kazandırmaya devam edecek. Kurumsal Kartalcell Menü tarifesi ile işletmelere çalışanlarının ihtiyaçlarına göre uygun dakika, SMS ve internet paketlerinden oluşan esnek bir yapı sunuyor ve kurumsal çözümler getiriyoruz. İsteyen işletmelerimiz aynı zamanda Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyamıza katılarak arzu ettiği cihazı hattıyla birlikte alma imkanına da sahip olacak. Belki de bu işbirliği ile Beşiktaş'a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri, takımlarının saha dışında da kazanmasına destek olurken iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak. Yani herkes kazanacak."
     BJK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman da Kurumsal Kartalcell menüsünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu belirterek, "Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz Kartalcell projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık. Kartalcell ile yakaladığımız bu başarıyı Kurumsal Kartalcell ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. 110. kuruluş yıl dönümümüzü kutladığımız 2013 yılında bu rakamın daha da artacağına eminiz. Hedefimiz, üyemiz olan 80 bin Beşiktaşlı iş ve meslek sahibi işletmenin yanı sıra maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmeleri Kurumsal Kartalcell'li yapmak" ifadelerini kullandı.
    
     -Kurumsal Kartelcell hakkında-
    
     Kurumsal Kartalcell hattına geçmek için herhangi bir alt-üst sınır olmayacak. Bürosu olan avukat, muayenehanesi olan doktor, bir eczacı, bakkal, kasap, manav, küçük/orta ölçekli işletme sahipleri veya büyük ölçekli firmalar Kurumsal Kartalcell hattından yararlanabilecek.
     Kurumsal Kartalcell Menü'ye geçen tüm işletmeler, daha sonrasında ise "Konuşma", "Mesajlaşma" ve "İnternet" paketlerinden istediklerini seçip, bu tarifelerini kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirirken, Avealı tüm işletmelerle ve Kurumsal Kartalcell'li işletmelerle de sınırsız konuşabilecek.
     Kurumsal Kartalcell Menü'yü seçen işletmeler, konuşma paketlerinde yer alan her yöne dakikalarını, Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hatları aramak için de kullanabilecek. Kurumsal Kartalcell müşterileri, Kurumsal Cihaz Menüsü kampanyalarına katılarak diledikleri cihazları hatları ile birlikte alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 129 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir