Avea Escape to Music Konserleri başladı -Sharon Van Etten, Türk hayranlarıyla buluştu

  • Yazı boyutu
Avea Escape to Music Konserleri başladı 
     -Sharon Van Etten, Türk hayranlarıyla buluştu

Avea Escape to Music Konserleri başladı -Sharon Van Etten, Türk hayranlarıyla buluştu

Müziğe verdiği destek ve gerçekleştirdiği konser serileriyle Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanatçılarını müzikseverlerle buluşturan Avea Escape to Music Konserleri, bu yıl Sharon Van Etten ile başladı.
     Avea açıklamasına göre, Indie rock ve neofolk yıldızı Sharon Van Etten, dün KüçükÇiftlik Park'ta sahne aldı. Van Etten bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Avea Escape To Music konserleri kapsamında Türkiye'ye ilk kez geldi.
     Türkiye'de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten sanatçı, "Serpent", "Love More", "Give Out" ve "For You" gibi en bilinen şarkılarını seslendirdi.
     Avea, konser alanına "Avea, Toplum için Sivil Toplum Kuruluşları ile Elele" standı kurdu.
     Lösemili Çocuklar Vakfı'nın (LÖSEV) misafir olduğu stant aracılığıyla vakıf, faaliyetlerini müzikseverlere tanıtma imkanı buldu.
     3. Avea Escape to Music Konserleri Thin Lizzy ile devam edecek. Hard rock ve heavy metal müziğin en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilen İrlandalı grup Thin Lizzy 11 Kasım'da KüçükÇiftlik Park'ta hayranları ile buluşacak.
     Konserler hakkında ayrıntılı bilgiye www.aveakonserleri.com, www.facebook.com/EscapeToMusic, www.twitter.com/Escape_To_Music adreslerinden ulaşılabilecek.
    
    
    

Bu haberi 123 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir