Avea'dan, yıllık 29 liraya YOYO ile araç paylaşım üyeliği

  • Yazı boyutu
Avea'dan, yıllık 29 liraya YOYO ile araç paylaşım üyeliği

Avea'dan, yıllık 29 liraya YOYO ile araç paylaşım üyeliği

Avea, araç paylaşım hizmeti veren YOYO ile yaptığı işbirliği kapsamında, Avealıları ve Türk Telekom müşterilerini Mart ayı boyunca, yıllık 69 lira olan araç paylaşım üyelik hizmetine sadece 29 lira ödeyerek sahip olma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılan Avea ve Türk Telekom müşterileri ilk 1 saatlik kullanıma ise 2 saat bedava kullanım hakkı kazanıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, "Avea Her Yerde Kazandırır" platformuyla müşterilerine birbirinden ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, tüm dünyada giderek yaygınlaşan araç paylaşım hizmetinin Türkiye'deki en yaygın ismi YOYO ile gerçekleştirdiği marka işbirliği ile Avea ve Türk Telekom müşterilerine Mart ayı boyunca, yıllık 69 lira olan araç paylaşım üyelik hizmetine sadece 29 lira ödeyerek sahip olma imkanı tanıyor.
     Kampanyaya katılan Avealılar ve Türk Telekom müşterileri aynı zamanda ilk 1 saatlik kullanıma ek 2 saat bedava kullanım hakkı kazanarak bir saatlik kullanım ücreti ile 3 saat boyunca araba keyfi sürebiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea müşterileri YOYO yazıp 5060 servis numarasına, Türk Telekom müşterileri ise YOYO boşluk alan koduyla EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj atarak indirim fırsatından tüm YOYO noktalarında yararlanabilecek.
     Avea, geçen yıl "Avea Her Yerde Kazandırır" platformu kapsamında 88 markayla işbirliği yaparak, 135 kampanyayı müşterileriyle buluşturmuştu. Bugüne kadar mobilya-dekorasyondan, seyahate, yeme-içmeden modaya birçok alanda avantajlı kampanyalar sunan Avea, YOYO ile gerçekleştirdiği ortaklık sayesinde Avealılara Mart ayı boyunca, istedikleri an istedikleri süreyle, ihtiyaç duydukları model ve marka araca kolayca ulaşma fırsatı sunuyor.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir