Avea'dan yeni reklam filmi...

  • Yazı boyutu
Avea'dan yeni reklam filmi...

Avea'dan yeni reklam filmi...

Avea'nın "Reklam Değil Rakam" sloganıyla yayınlanmaya başlayan yeni reklam filminde, Avea'nın "a-Kalite Kapsama" anlayışı, teknoloji yatırımlarıyla bir araya geliyor.
     Avea açıklamasına göre, hizmet kalitesini geliştirmek ve Türkiye'de cep telefonu kullanıcılarına, ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözümleri sunmak için çalışan Avea, bu amaçla kapsama yatırımlarına devam ediyor. 2010 yılından bu yana 1 milyar liralık yatırımla, sayısı 22 bini aşan baz istasyonuyla birçok ilde yüzde 99'u geçen kapsama oranları ile Avea, 13 milyon müşterisine kaliteli ve kesintisiz iletişimin rahatlığını "a-Kalite Kapsama"yla sunmayı sürdürüyor.
     Komedyen Ata Demirer'in rol aldığı "Reklam Değil Rakam" sloganlı yeni reklam filmi, Avea'nın artan çekim kalitesi ve kapsama yatırımını eğlenceli şekilde anlatılıyor. Filmde, "Avea Çalışıyor" serisinden tanınan Ata Demirer'in hayat verdiği ve tüketicinin beğenisini kazanan "Kepçe Operatörü Kemal" karakterine oyuncu İpek Özkök eşlik ediyor.
    
    
    

Bu haberi 127 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir