Avea'dan İstanbul Bölgesindeki başarılı bayilere "Altın Anahtar" ödülü

  • Yazı boyutu
Avea'dan İstanbul Bölgesindeki başarılı bayilere "Altın Anahtar" ödülü

Avea'dan İstanbul Bölgesindeki başarılı bayilere "Altın Anahtar" ödülü

İstanbul Bölgesinde yüzde 15 büyüme elde eden Avea, en başarılı anahtar bayilerini "Altın Anahtar" ile ödüllendirdi.
     Avea açıklamasına göre, 2012'de yatırımlarına hız kesmeden devam eden Avea, 2011 yılında Avea İletişim Merkezi sayısını yüzde 32 oranında artış ile 678'den 894'e çıkartırken, Anahtar Bayi sayısını ise 11 bin 695'ten 14 bin 664'e yükseltti.
     Avea, Türkiye ekonomisinin kalbinin attığı Doğu Marmara, Batı Marmara ve Trakya Bölgelerinde faaliyet göstererek, İstanbul Bölgesinde Avea'nın büyümesinde kilit rol oynayan en başarılı bayilerini de bu çerçevede "Altın Anahtar" ile ödüllendirdi.
     Düzenlenen ödül töreninde Avea'nın son bir yıldaki rekor büyüme rakamları hakkında bilgi veren Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, ayrıca İstanbul-daki 4 Avea Dağıtım Merkezi'ne bağlı olarak çalışan 5 Anahtar Bayi'ye (Emre Elektronik/Selami İkiz, Şenol İletişim/Adnan Şenol, Topkara İletişim/Osman Topkara, Merkez İletişim/Hıdır Sungu ve Öktem İletişim/Nejat Öktem) Altın Anahtar ödüllerini ve hediye çeklerini takdim etti.
     Yılmaz, "İstanbul'daki Avea İletişim Merkezi sayımız 260'a ulaştı. Bu bölgelerde her operatörden aboneye telekomünikasyon hizmeti veren 2.500 adet Anahtar Bayi ve Avea ürün ve hizmetlerinin dağıtıldığı, potansiyel ve mevcut abonelere ulaştığımız 7 adet Avea Dağıtım Merkezi bulunuyor. Bu kanallardaki satış gücümüz ile yüzde 15 büyüme elde ettik" dedi.
     Türkiye genelinde 760'a yakın bayiye yeni mağaza konseptini uygulayarak bayi sayılarını 910'a çıkarttıklarını belirten Yılmaz, Avea markasıyla tüketicinin buluştuğu en öncelikli yüz yüze kanalı olan bayiler ile tüketicilere her fırsatta ulaşmak ve yenilikleri duyurmak için özenle çalıştıklarını ifade etti.
     Başarılı olan Anahtar Bayileri kutlayan Yılmaz, "Bu yıl gösterdiğiniz başarıyı önümüzdeki yıllarda arttırarak devam ettireceğinize olan inancım tamdır" diye konuştu.
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir